%html%
Shopping Cart

Kontakt

VI hjälper er gärna att skräddarsy en lösning för att förflytta bulkmaterial i er anläggning, vare sig ni har ett nytt projekt på gång, vill öka kapaciteten, byta ut föråldrad utrustning eller hitta rätt reservdelar.

FÖRSÄLJNING PROJEKT

Porträtt av avställd

Jens Kvarnäs
Sales
jens.kvarnas@kellve.com
Tel. +46 512-300 228
Mob. +46 76-140 40 15

Porträtt av avställd

Patrik Karlsson
Sales
patrik.karlsson@kellve.com
Tel. +46 512-300 205
Mob. +46 76-104 19 90

Porträtt av avställd

Jacob Wahll
Sales
jacob.wahll@kellve.com
Tel. +46 512-300 226
Mob. +46 76-140 40 22

Oskar Pettersson
Sales
oskar.pettersson@kellve.com
Tel. +46 512-300 210
Mob. +46 72-548 11 00

FÖRSÄLJNING RESERVDELAR

Porträtt av avställd

Maria Johnsson
Sales spare parts
maria.johnsson@kellve.com
Tel. +46 512-300 225
Mob. +46 76-140 40 21

Porträtt av avställd

Fredrik Andersson
Sales spare parts
fredrik.andersson@kellve.com
Tel. +46 512-300 204
Mob. +46 70-608 80 19

PROJEKTLEDNING INKÖP OCH PRODUKTION

Porträtt av avställd

Jimmy Moss
Purchaser
jimmy.moss@kellve.com
Tel. +46 512-300 266
Mob. +46 73-092 03 29

Porträtt av avställd

Kjell Holst
Production manager
kjell.holst@kellve.com
Tel. +46 512-300 250
Mob. +46 70-676 03 52

KONSTRUKTION

Porträtt av avställd

Ulric Johansson
Design engineer
ulric.johansson@kellve.com
Tel. +46 512-300 222
Mob. +46 76-140 41 49

Porträtt av avställd

Ove Mörk
Design engineer
ove.mork@kellve.com
Tel. +46 512-300 227
Mob. +46 76-140 40 14

Robert Strandberg
Design engineer
robert.strandberg@kellve.com
Tel. +46 76 827 52 00

EKONOMI OCH FÖRETAGSLEDNING

Porträtt av avställd

Helene Kristiansson
Financial assistant
helene.kristiansson@kellve.com
Tel. +46 512-300 202
Mob. +46 72-734 91 00

Porträtt av avställd

Mats Karlsson
CFO
mats.karlsson@kellve.com
Tel. +46 512-300 297
Mob. +46 70-390 22 03

Lars Heed
COO
lars.heed@kellve.com
Mob. +46 705-88 05 73